kamerka

0 prod. 0,00 zł

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB GRANDWAY FHO5000-D35

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB GRANDWAY FHO5000-D35

  • Długości fal: 1310/1550
  • Dynamika: 35/33dB
  • Strefa martwa zdarzeniowa: 1,5m
  • Strefa martwa tłumiennościowa: 8m
  • Szerokość impulsu: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
  • Liniowość: =<0,05dB/dB
  • Próg czułości: 0,01dB
  • Rozdzielczość tłumienności: 0,001dB
  • Rozdzielczość odległości: 0,01m
  • Częstotliwość próbkowania: minimum 0,25m
  • Punkty próbkowania: maksimum 128 000 punktów
  • Dokładność: ±(1m+mierzona długość×3×10-5+rozdzielczość próbkowania )
  • Pamięć: 40 000 śladów
  • Wyświetlacz: 7" TFT-LCD (dotykowy)
  • Bateria: 7.4V/4.4V Li-On, 5,5h ciągłej pracy
Producent :
GRANDWAY

8 690,00 zł netto 10 688,70 zł brutto

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB GRANDWAY FHO5000-D40

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB GRANDWAY FHO5000-D40

  • Długości fal: 1310/1550
  • Dynamika: 40/38dB
  • Strefa martwa zdarzeniowa: 1,75m
  • Strefa martwa tłumiennościowa: 11m
  • Szerokość impulsu: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
  • Liniowość: =<0,05dB/dB
  • Próg czułości: 0,01dB
  • Rozdzielczość tłumienności: 0,001dB
  • Rozdzielczość odległości: 0,01m
  • Częstotliwość próbkowania: minimum 0,25m
  • Punkty próbkowania: maksimum 128 000 punktów
  • Dokładność: ±(1m+mierzona długość×3×10-5+rozdzielczość próbkowania )
  • Pamięć: 40 000 śladów
  • Wyświetlacz: 7" TFT-LCD (dotykowy)
  • Bateria: 7.4V/4.4V Li-On, 5,5h ciągłej pracy
Producent :
GRANDWAY

11 450,00 zł netto 14 083,50 zł brutto

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB GRANDWAY FHO5000-MD21

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB GRANDWAY FHO5000-MD21

  • Długości fal: MM-850/1300 SM-1310/1550
  • Dynamika: MM-21/19 SM-35/33dB
  • Strefa martwa zdarzeniowa: MM i SM 1,5m
  • Strefa martwa tłumiennościowa: MM i SM 8m
  • Szerokość impulsu: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
  • Liniowość: =<0,05dB/dB
  • Próg czułości: 0,01dB
  • Rozdzielczość tłumienności: 0,001dB
  • Rozdzielczość odległości: 0,01m
  • Częstotliwość próbkowania: minimum 0,25m
  • Punkty próbkowania: maksimum 128 000 punktów
  • Dokładność: ±(1m+mierzona długość×3×10-5+rozdzielczość próbkowania )
  • Pamięć: 40 000 śladów
  • Wyświetlacz: 7" TFT-LCD (dotykowy)
  • Bateria: 7.4V/4.4V Li-On, 5,5h ciągłej pracy
Producent :
GRANDWAY

17 290,00 zł netto 21 266,70 zł brutto

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB GRANDWAY FHO5000-T40F

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB GRANDWAY FHO5000-T40F

  • Długości fal: 1310/1550/1625
  • Dynamika: 40/38/38dB
  • Strefa martwa zdarzeniowa: 1,75m
  • Strefa martwa tłumiennościowa: 11m
  • Szerokość impulsu: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
  • Liniowość: =<0,05dB/dB
  • Próg czułości: 0,01dB
  • Rozdzielczość tłumienności: 0,001dB
  • Rozdzielczość odległości: 0,01m
  • Częstotliwość próbkowania: minimum 0,25m
  • Punkty próbkowania: maksimum 128 000 punktów
  • Dokładność: ±(1m+mierzona długość×3×10-5+rozdzielczość próbkowania )
  • Pamięć: 40 000 śladów
  • Wyświetlacz: 7" TFT-LCD (dotykowy)
  • Bateria: 7.4V/4.4V Li-On, 5,5h ciągłej pracy
Producent :
GRANDWAY

18 240,00 zł netto 22 435,20 zł brutto

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB GRANDWAY FHO5000-MD22

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB GRANDWAY FHO5000-MD22

  • Długości fal: MM-850/1300 SM-1310/1550
  • Dynamika: MM-21/19 SM-40/38dB
  • Strefa martwa zdarzeniowa: MM i SM 1,75m
  • Strefa martwa tłumiennościowa: MM i SM 11m
  • Szerokość impulsu: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
  • Liniowość: =<0,05dB/dB
  • Próg czułości: 0,01dB
  • Rozdzielczość tłumienności: 0,001dB
  • Rozdzielczość odległości: 0,01m
  • Częstotliwość próbkowania: minimum 0,25m
  • Punkty próbkowania: maksimum 128 000 punktów
  • Dokładność: ±(1m+mierzona długość×3×10-5+rozdzielczość próbkowania )
  • Pamięć: 40 000 śladów
  • Wyświetlacz: 7" TFT-LCD (dotykowy)
  • Bateria: 7.4V/4.4V Li-On, 5,5h ciągłej pracy
Producent :
GRANDWAY

20 990,00 zł netto 25 817,70 zł brutto

Włókno rozbiegowe SM 1000m

Włókno rozbiegowe SM 1000m

Włókno rozbiegowe jednomodowe (SM G.652D) przeznaczone do reflektometrów optycznych. Standardowe wykonanie o długości 1km w bardzo wytrzymałej i trwałej obudowie z tworzywa sztucznego. Wyprowadzenia w postaci pigtaili PCV w zbrojonym pokryciu 3.0mm ze standardowymi złączami FC/PC - SC/APC są wygodnie w zwijaniu do wnętrza pudełka na czas przechowywania i transportu, gwarantując długie i niezawodne działanie. System T-lock wykorzystany w obudowach pozwala na łączenie ze sobą pojedynczych obudów
Producent :

499,00 zł netto 613,77 zł brutto

Włókno rozbiegowe MM 100m

Włókno rozbiegowe MM 100m

Włókno rozbiegowe wielomodowe (OM2) przeznaczone do reflektometrów optycznych. Standardowe wykonanie o długości 100m w bardzo wytrzymałej i trwałej obudowie z tworzywa sztucznego. Wyprowadzenia w postacji pigtaili PCV w zbrojonym pokryciu 3.0mm ze standardowymi złączami FC/PC - SC/UPC są wygodnie w zwijanu do wnętrza pudełka na czas przechowywania i transportu, gwarantując długie i niezawodne działanie. System T-lock wykorzystany w obudowach pozwala na łączenie ze sobą pojdynczych obudów i tworzenie zestawów wygodnych w przenoszeniu.

Producent :

499,00 zł netto 613,77 zł brutto

Kamera inspekcyjna x400 do FHO5000

Kamera inspekcyjna x400 do FHO5000

  • Powiększenie: x400
  • Pole widzenia: 0,40 x 0,31 mm
  • Rozdzielczość optyczna: 1,0μm
  • Zestaw końcówek do inspecji złączy typu SC/PC, FC/PC, ST/PC i adapterów SC/PC, FC/PC, LC/PC
Producent :

3 970,00 zł netto 4 883,10 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP310

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP310

  • Typ emitera: LED, klasa lasera: II
  • Długość fali 650nm - dłuższy zasięg na włóknie SM od lokalizatorów działających na długości fali 635nm (przy tej samej porównywanej mocy)
  • Moc wyjściowa 10mW
  • Estymowany zasięg: 5 km na włóknie MM, 10 km na włóknie SM
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 2-3 Hz
  • Zasilanie 2 baterie AA
  • Dla wszystkich złączy z ferrulami 2,5mm (FC, SC, ST, E2000). Z opcjonalnym adapterem nadaje się do złączy LC/MU.
  • Odporność na wibracje losowe, 2G, 5 Hz ÷ 500 Hz
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ÷ 40°C
  • Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 0% ÷ 95% niekondensująca
Producent :
ULTIPULSE

89,00 zł netto 109,47 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 1mW ULTIPULSE VFL-UP01

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 1mW ULTIPULSE VFL-UP01

  • Typ emitera: LED, klasa lasera: II
  • Długość fali 650nm - dłuższy zasięg na włóknie SM od lokalizatorów działających na długości fali 635nm (przy tej samej porównywanej mocy)
  • Moc wyjściowa 1mW
  • Estymowany zasięg: 3km na włóknie MM, 6km na włóknie SM
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 2-3 Hz
  • Zasilanie 2 baterie AA
  • Dla wszystkich złączy z ferrulami 2,5mm (FC, SC, ST, E2000). Z opcjonalnym adapterem (na foto) nadaje się do złączy LC/MU.
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ÷ 40°C
  • Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 0% ÷ 95% niekondensująca
Producent :
ULTIPULSE

180,00 zł netto 221,40 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP10

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP10

  • Typ emitera: LED
  • Długość fali 650nm - dłuższy zasięg na włóknie SM od lokalizatorów działających na długości fali 635nm (przy tej samej porównywanej mocy)
  • Moc wyjściowa 10mW
  • Estymowany zasięg: do 5km na włóknie MM, do 10km na włóknie SM
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 1 Hz
  • Zasilanie 2 baterie AA
  • Dla wszystkich złączy z ferrulami 2,5mm (FC, SC, ST, E2000). Z opcjonalnym adapterem (na foto) nadaje się do złączy LC.
Producent :
ULTIPULSE

189,00 zł netto 232,47 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń FLUKE NETWORKS VISIFAULT

Wizualny lokalizator uszkodzeń FLUKE NETWORKS VISIFAULT

  • Lokalizuje usterki oraz zagięcia włókna, przerwy i błędne złącza
  • Przyspiesza kontrolę włókien
  • Łatwo identyfikuje włókna
  • Funkcje: tryb światła ciągłego i migającego
  • Ergonomiczna i wytrzymała na wilgoć, uderzenia i wibracje obudowa
  • Obsługuje 2,5 mm i 1,25 mm (opcjonalnie) ferrule złączy światłowodowych
  • Ponad 80 godzin pracy na bateriach: dwie baterie AA
Producent :
FLUKE

1 648,00 zł netto 2 027,04 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 2.5 mm KINGFISHER KI6354

Wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 2.5 mm KINGFISHER KI6354

  • Solidna metalowa konstrukcja pokryta gumą dla pewnego trzymania w dłoni,
  • Odpowiednie dla wszystkich złączy z ferrulą 2,5mm (SC, ST, FC, E2000),
  • Opcjonalny adapter dla ferrul 1,25mm (LC, MU, F3000),
  • Tylko światło pulsujące,
  • Dla włókien SM, MM i POF,
  • Klasa odporności: IP67
  • Laser klasy 2 bezpieczny dla oczu
Producent :
KINGFISHER

830,00 zł netto 1 020,90 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 2.5 mm KINGFISHER KI6351

Wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 2.5 mm KINGFISHER KI6351

  • Solidna metalowa konstrukcja pokryta gumą dla pewnego trzymania w dłoni,
  • Odpowiednie dla wszystkich złączy z ferrulą 2,5mm (SC, ST, FC, E2000),
  • Opcjonalny adapter dla ferrul 1,25mm (LC, MU, F3000),
  • Tylko światło pulsujące,
  • Dla włókien SM, MM i POF,
  • Klasa odporności: IP67
  • Laser klasy 2 bezpieczny dla oczu
  • Długa praca na 2 bateriach AAA
Producent :
KINGFISHER

980,00 zł netto 1 205,40 zł brutto

Źródło światła 850/1300 nm LED ULTIPULSE OLS-UP30-2L

Źródło światła 850/1300 nm LED ULTIPULSE OLS-UP30-2L

  • Źródło światła LED 850/1300nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

599,00 zł netto 736,77 zł brutto

Źródło światła 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30A-2L

Źródło światła 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30A-2L

  • Źródło światła Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

599,00 zł netto 736,77 zł brutto

Źródło światła 1310/1490/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30B-3L

Źródło światła 1310/1490/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30B-3L

  • Źródło światła Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

990,00 zł netto 1 217,70 zł brutto

Źródło światła 850 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30C-3L

Źródło światła 850 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30C-3L

  • Źródło światła LED 850; Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm, Laser -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

990,00 zł netto 1 217,70 zł brutto

Źródło światła 1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30D-3L

Źródło światła 1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30D-3L

  • Źródło światła LED 1300; Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm, Laser -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

1 090,00 zł netto 1 340,70 zł brutto

Źródło światła 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30E-4L

Źródło światła 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30E-4L

  • Źródło światła LED 850/1300nm; Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm, Laser -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC, opcjonalne adaptery/patchcordy hybrydowe do standardu ST, SC, LC i innych.
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

1 590,00 zł netto 1 955,70 zł brutto

Źródło światła 660 nm LED, 1 mm POF, Złącze SMA KINGFISHER KI9809A

Źródło światła 660 nm LED, 1 mm POF, Złącze SMA KINGFISHER KI9809A

  • Niedrogie, małe, intuicyjne w obsłudze, trwałe i niezawodne
  • Wersja dla MM 660nm
  • Gniazdo /PC z wymiennymi adapterami
  • Wyświetlacz o wysokim kontraście,
  • Generator tonowy
  • Długa praca na bateriach
  • Funkcja Autotest z odpowiednimi miernikami
Producent :
KINGFISHER

3 090,00 zł netto 3 800,70 zł brutto

Źródło światła 850-1300 nm LED KINGFISHER KI9812A

Źródło światła 850-1300 nm LED KINGFISHER KI9812A

  • Niedrogie, małe, intuicyjne w obsłudze, trwałe i niezawodne
  • Wersja dla MM 850, 1300nm
  • Gniazdo /PC z wymiennymi adapterami
  • Wyświetlacz o wysokim kontraście,
  • Generator tonowy
  • Długa praca na bateriach
  • Funkcja Autotest z odpowiednimi miernikami
Producent :
KINGFISHER

3 590,00 zł netto 4 415,70 zł brutto

Źródło światła 1310-1550 nm, Laser KINGFISHER KI9822A

Źródło światła 1310-1550 nm, Laser KINGFISHER KI9822A

  • Niedrogie, małe, intuicyjne w obsłudze, trwałe i niezawodne
  • Wersja dla SM 1300, 1550nm
  • Gniazdo /PC z wymiennymi adapterami
  • Wyświetlacz o wysokim kontraście,
  • Generator tonowy
  • Długa praca na bateriach
  • Funkcja Autotest z odpowiednimi miernikami
Producent :
KINGFISHER

3 710,00 zł netto 4 563,30 zł brutto

Źródło światła 1310-1550 nm, Laser, APC KINGFISHER KI9822A-APC

Źródło światła 1310-1550 nm, Laser, APC KINGFISHER KI9822A-APC

  • Niedrogie, małe, intuicyjne w obsłudze, trwałe i niezawodne
  • Wersja dla SM 1300, 1550nm
  • Gniazdo /APC z wymiennymi adapterami
  • Wyświetlacz o wysokim kontraście,
  • Generator tonowy
  • Długa praca na bateriach
  • Funkcja Autotest z odpowiednimi miernikami
Producent :
KINGFISHER

3 810,00 zł netto 4 686,30 zł brutto

......................