kamerka

0 prod. 0,00 zł

Wyszukiwarka (odnaleziono: 30) nowe wyszukiwanie

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP60

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP60

  • Typ włókna światłowodowego SM, MM, DS, NZDS
  • Średnica płaszcza: 125 um
  • Długość obranego włókna: 16 mm
  • Metoda centrowania: centrowanie do rdzenia, centrowanie do pokrycia, centrowanie manualne
  • Wyświetlacz/Display: 5,1, TFT LCD, kolorowy
  • Średnia tłumienność: 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB( NZDS)
  • Średni czas spawania/splicing time: 10 sekund (SM)
  • Średni czas wygrzewania/heating time: 36 sekund
  • Programy spawania: 20
  • Wewnętrzne wygrzewanie: tak
  • Żywotność elektrod: 2000 spawów
Producent :
ULTIPULSE

5 690,00 zł netto 6 998,70 zł brutto

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP60H

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP60H

  • Typ włókna światłowodowego SM, MM, DS, NZDS
  • Średnica płaszcza: 125 um
  • Długość obranego włókna: 16 mm
  • Metoda centrowania: centrowanie do rdzenia, centrowanie do pokrycia, centrowanie manualne
  • Wyświetlacz/Display: 5,1, TFT LCD, kolorowy
  • Średnia tłumienność: 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB( NZDS)
  • Średni czas spawania/splicing time: 10 sekund (SM)
  • Średni czas wygrzewania/heating time: 36 sekund
  • Programy spawania: 20
  • Wewnętrzne wygrzewanie: tak
  • Żywotność elektrod: 2000 spawów
Producent :
ULTIPULSE

5 890,00 zł netto 7 244,70 zł brutto

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP80

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP80

  • Typ włókna światłowodowego SM, MM, DS, NZDS
  • Średnica płaszcza: 125 um
  • Długość obranego włókna: 16 mm
  • Metoda centrowania: centrowanie do rdzenia, centrowanie do pokrycia, centrowanie manualne
  • Wyświetlacz/Display: 5,1, TFT LCD, kolorowy
  • Średnia tłumienność: 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB( NZDS)
  • Średni czas spawania/splicing time: 9 sekund (SM)
  • Średni czas wygrzewania/heating time: 25 sekund
  • Programy spawania: 20
  • Wewnętrzne wygrzewanie: tak
  • Żywotność elektrod: 2000 spawów
Producent :
ULTIPULSE

5 990,00 zł netto 7 367,70 zł brutto

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP80H

Spawarka światłowodowa ULTIPULSE FSP-UP80H

  • Typ włókna światłowodowego SM, MM, DS, NZDS
  • Średnica płaszcza: 125 um
  • Długość obranego włókna: 16 mm
  • Metoda centrowania: centrowanie do rdzenia, centrowanie do pokrycia, centrowanie manualne
  • Wyświetlacz/Display: 5,1, TFT LCD, kolorowy
  • Średnia tłumienność: 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB( NZDS)
  • Średni czas spawania/splicing time: 9 sekund (SM)
  • Średni czas wygrzewania/heating time: 25 sekund
  • Programy spawania: 20
  • Wewnętrzne wygrzewanie: tak
  • Żywotność elektrod: 2000 spawów
Producent :
ULTIPULSE

6 190,00 zł netto 7 613,70 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP310

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP310

  • Typ emitera: LED, klasa lasera: II
  • Długość fali 650nm - dłuższy zasięg na włóknie SM od lokalizatorów działających na długości fali 635nm (przy tej samej porównywanej mocy)
  • Moc wyjściowa 10mW
  • Estymowany zasięg: 5 km na włóknie MM, 10 km na włóknie SM
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 2-3 Hz
  • Zasilanie 2 baterie AA
  • Dla wszystkich złączy z ferrulami 2,5mm (FC, SC, ST, E2000). Z opcjonalnym adapterem nadaje się do złączy LC/MU.
  • Odporność na wibracje losowe, 2G, 5 Hz ÷ 500 Hz
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ÷ 40°C
  • Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 0% ÷ 95% niekondensująca
Producent :
ULTIPULSE

89,00 zł netto 109,47 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 1mW ULTIPULSE VFL-UP01

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 1mW ULTIPULSE VFL-UP01

  • Typ emitera: LED, klasa lasera: II
  • Długość fali 650nm - dłuższy zasięg na włóknie SM od lokalizatorów działających na długości fali 635nm (przy tej samej porównywanej mocy)
  • Moc wyjściowa 1mW
  • Estymowany zasięg: 3km na włóknie MM, 6km na włóknie SM
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 2-3 Hz
  • Zasilanie 2 baterie AA
  • Dla wszystkich złączy z ferrulami 2,5mm (FC, SC, ST, E2000). Z opcjonalnym adapterem (na foto) nadaje się do złączy LC/MU.
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ÷ 40°C
  • Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 0% ÷ 95% niekondensująca
Producent :
ULTIPULSE

180,00 zł netto 221,40 zł brutto

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP10

Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW ULTIPULSE VFL-UP10

  • Typ emitera: LED
  • Długość fali 650nm - dłuższy zasięg na włóknie SM od lokalizatorów działających na długości fali 635nm (przy tej samej porównywanej mocy)
  • Moc wyjściowa 10mW
  • Estymowany zasięg: do 5km na włóknie MM, do 10km na włóknie SM
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 1 Hz
  • Zasilanie 2 baterie AA
  • Dla wszystkich złączy z ferrulami 2,5mm (FC, SC, ST, E2000). Z opcjonalnym adapterem (na foto) nadaje się do złączy LC.
Producent :
ULTIPULSE

189,00 zł netto 232,47 zł brutto

Źródło światła 850/1300 nm LED ULTIPULSE OLS-UP30-2L

Źródło światła 850/1300 nm LED ULTIPULSE OLS-UP30-2L

  • Źródło światła LED 850/1300nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

599,00 zł netto 736,77 zł brutto

Źródło światła 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30A-2L

Źródło światła 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30A-2L

  • Źródło światła Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

599,00 zł netto 736,77 zł brutto

Źródło światła 1310/1490/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30B-3L

Źródło światła 1310/1490/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30B-3L

  • Źródło światła Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

990,00 zł netto 1 217,70 zł brutto

Źródło światła 850 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30C-3L

Źródło światła 850 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30C-3L

  • Źródło światła LED 850; Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm, Laser -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

990,00 zł netto 1 217,70 zł brutto

Źródło światła 1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30D-3L

Źródło światła 1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30D-3L

  • Źródło światła LED 1300; Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm, Laser -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

1 090,00 zł netto 1 340,70 zł brutto

Źródło światła 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30E-4L

Źródło światła 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser ULTIPULSE OLS-UP30E-4L

  • Źródło światła LED 850/1300nm; Laser 1310/1550nm
  • Moc wyjściowa: LED >-20dBm, Laser -7dBm
  • Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
  • Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
  • Wyjściowe adaptery FC/PC, opcjonalne adaptery/patchcordy hybrydowe do standardu ST, SC, LC i innych.
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
Producent :
ULTIPULSE

1 590,00 zł netto 1 955,70 zł brutto

Miernik mocy InGaAs ULTIPULSE OPM-UP30A

Miernik mocy InGaAs ULTIPULSE OPM-UP30A

  • Detektor InGaAs 0.3mm
  • Mierzone moce: -70..+3dBm, wynik wyświetlany w mW lub dBm
  • Całkowita niepewność pomiaru 0.2dB (5%)
  • Kalibracja na 850nm, 980nm,1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
  • Rozdzielczość 0.01dB
  • Wymienne adaptery FC, SC opcjonalnie LC, adaptery/patchcordy hybrydowe do standardu ST.
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
  • Możliwość kalibracji przez użytkownika
  • Zerowanie wskazań w celu wykonania pomiarów mocy względnej - szybką kalkulację tłumienia.
Producent :
ULTIPULSE

239,00 zł netto 293,97 zł brutto

Miernik mocy InGaAs, Hi-Power ULTIPULSE OPM-UP30B

Miernik mocy InGaAs, Hi-Power ULTIPULSE OPM-UP30B

  • Detektor InGaAs 0.3mm
  • Mierzone moce: -50..+26dBm
  • Całkowita niepewność pomiaru 0.2dB (5%)
  • Kalibracja na 850nm, 980nm,1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
  • Rozdzielczość 0.01dB
  • Wymienne adaptery FC, SC opcjonalnie LC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
  • Możliwość kalibracji przez użytkownika
Producent :
ULTIPULSE

239,00 zł netto 293,97 zł brutto

Miernik mocy InGaAs ULTIPULSE OPM-UP50A

Miernik mocy InGaAs ULTIPULSE OPM-UP50A

  • Podwyższona klasa pomiarowa.
  • Detektor InGaAs 1mm
  • Mierzone moce: -70..+3dBm
  • Całkowita niepewność pomiaru 0.15dB (3,5%)
  • Kalibracja na 850nm, 980nm,1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
  • Rozdzielczość 0.01dB
  • Wymienne adaptery FC, SC opcjonalnie LC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
  • Możliwość kalibracji przez użytkownika
Producent :
ULTIPULSE

349,00 zł netto 429,27 zł brutto

Miernik mocy InGaAs, Hi-Power ULTIPULSE OPM-UP50B

Miernik mocy InGaAs, Hi-Power ULTIPULSE OPM-UP50B

  • Detektor InGaAs 1mm
  • Mierzone moce: -50..+26dBm
  • Całkowita niepewność pomiaru 0.15dB (3,5%)
  • Kalibracja na 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
  • Rozdzielczość 0.01dB
  • Wymienne adaptery FC, SC opcjonalnie LC
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
  • Możliwość kalibracji przez użytkownika
Producent :
ULTIPULSE

349,00 zł netto 429,27 zł brutto

Miernik mocy InGaAs ULTIPULSE OPM-UP80C

Miernik mocy InGaAs ULTIPULSE OPM-UP80C

  • Detektor InGaAs
  • Mierzone moce: -70..+10dBm, wynik wyświetlany w mW lub dBm
  • Całkowita niepewność pomiaru 0.1dB (5%)
  • Kalibracja na 850nm, 980nm,1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
  • Rozdzielczość 0.01dB
  • Detekcja wtrącanych tonów 270, 330, 1K, 2KHz 
  • Wymienne adaptery FC, SC, ST opcjonalnie LC (złącze pomiarowe).
  • Zerowanie wskazań w celu wykonania pomiarów mocy względnej - szybka kalkulacja tłumienia.
  • Wbudowana pamięć pomiarów, 1000 zapisów, interfejs USB do PC, oprogramowanie do transmisji wyników w komplecie
  • Wbudowane źródło światła widzialnego 650nm 5mW (VFL, złącze stałe - FC).
Producent :
ULTIPULSE

799,00 zł netto 982,77 zł brutto

Miernik mocy In-Line dla PON, SC/PC InGaAs ULTIPULSE OPM-PON-UP10

Miernik mocy In-Line dla PON, SC/PC InGaAs ULTIPULSE OPM-PON-UP10

  • Miernik mocy optycznej klasy ekonomicznej dla PON
  • Pomiar 1310 nm upstream, 1490/1550 nm downstream
  • Zakresy pomiarowe: +10..-40dBm dla 1310nm, +10..-50dBm dla 1490nm, +20..-40dBm dla 1550nm
  • Wymienne adaptery SC/PC i FC/PC (w komplecie)
  • Krótki czas ustalania wyniku
  • Duży wyświetlacz z zegarem czasu rzeczywistego i podświetleniem
  • Diody LED wskazujące przekroczenie zadanego zakresu
  • Kompaktowa, wytrzymała obudowa i niska waga urządzenia
  • Długi czas pracy na bateriach, automatyczny wyłącznik
Producent :
ULTIPULSE

1 510,00 zł netto 1 857,30 zł brutto

Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC ULTIPULSE OPM-PON-UP80B

Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC ULTIPULSE OPM-PON-UP80B

  • Miernik mocy optycznej klasy Premium dla PON
  • Złącza SC/APC
  • Pomiar 1310 nm upstream, 1490/1550 nm downstream
  • Zakresy pomiarowe: +10..-40dBm dla 1310nm, +10..-45dBm dla 1490nm, +23..-45dBm dla 1550nm
  • Krótki czas ustalania wyniku
  • Duży wyświetlacz z zegarem czasu rzeczywistego i podświetleniem
  • Kompaktowa, wytrzymała obudowa i niska waga urządzenia
  • Zewnętrzne oprogramowanie do zapisywania wyników pomiarów i ich obróbki
  • Długi czas pracy na bateriach, automatyczny wyłącznik
Producent :
ULTIPULSE

990,00 zł netto 1 217,70 zł brutto

Identyfikator włókien + 4 uchwyty do włókien i kabli ULTIPULSE OTI-UP33

Identyfikator włókien + 4 uchwyty do włókien i kabli ULTIPULSE OTI-UP33

  • Łatwy w użyciu przy pomocy jednej ręki
  • Elektroluminescencyjne wskaźniki kierunku ruchu oraz detekcji częstotliwości modulacji wiązki
  • Wymienne wkłady do badania włókien o średnicy 250um, 900um, 2mm i 3mm
  • Niska tłumienność wtrąceniowa pozwalająca uniknąć wprowadzania zakłóceń lub rozłączenia pracujących systemów sieci.
  • Niski współczynnik błędnych wskazań.
  • Zasilanie: bateria alkaliczna 9V, samoczynny wyłącznik zasilania w czasie spoczynku.
Producent :
ULTIPULSE

1 080,00 zł netto 1 328,40 zł brutto

Miernik stratności (źródło+miernik) 1310/1550 nm Laser, InGaAs ULTIPULSE LTS-UP32-2L

Miernik stratności (źródło+miernik) 1310/1550 nm Laser, InGaAs ULTIPULSE LTS-UP32-2L

  • źródło światła 1310/1550nm
  • miernik mocy MM+SM
Producent :
ULTIPULSE

1 430,00 zł netto 1 758,90 zł brutto

Miernik stratności (źródło+miernik) 1310/1550 nm Laser + LED 635nm, InGaAs ULTIPULSE LTS-UP32-2LV

Miernik stratności (źródło+miernik) 1310/1550 nm Laser + LED 635nm, InGaAs ULTIPULSE LTS-UP32-2LV

  • źródło światła 1310/1550nm
  • miernik mocy MM+SM
  • źródło światła widzialnego
Producent :
ULTIPULSE

1 640,00 zł netto 2 017,20 zł brutto

Nóż obrotowy do obcinarki FCV-UP50

Nóż obrotowy do obcinarki FCV-UP50

Jeden nóż wystarcza na około 36000 cięć.
Producent :
ULTIPULSE

267,00 zł netto 328,41 zł brutto

......................